élő közvetítés a Jug Dubrovnik-Vasas Euroliga-mérkőzésről

Mivel a Jug Dubrovnik az előzetes egyeztetés során adott ígéret ellenére sem biztosítja számunkra az internetet a csarnokban, élő közvetítésünk telefonjelentések alapján zajlik:

1. Az élő közvetítés hallgatásához szükséges a Winamp nevű média lejátszó, melyet ingyenesen letölthet innen.
  2. A letöltés után telepítse, majd a CTRL+L (file/open/URL) billentyűkombinációval elő tud hozni egy ablakot, ahova az alábbi címet kell beírni: http://core.exceex.com:8000/listen.pls

Amennyiben az Ön számítógépén már telepítve van a Winamp, az első lépést kihagyhatja, elég csak az utóbbi linkre klikkelni.

A közvetítés hallgatása közben folyamatosan frissítheti a cikket is, ahol írásban is követjük az eseményeket, csak arra vigyázzon, hogy a Winampot ne zárja be.

A csarnokban nem biztosították számunkra a internetet arra hivatkozva, hogy a Vasasnál sem adnak...

1:0 - harminc másodperc telt el, Boskovics ötméteresével vezet a Jug

2:0 - Markovics gólja

2:1 - Mátyás szépít - három perc telt el a meccsből

3:1 - Mátyás ellen büntetőt ítélnek, Boskovics belőtte. A hazai pálya már most nagyon érezhető

A negyed közepén kimarad egy Vasas- és egy Jug-helyzet. A Vasas kapkod, Kovács Robi főlé pattint, Katonás távoli lövését Vican fogja.

3:2 - jug kapufa után Tóth Marci középről betalál

4:2 - Obradovics góljával ismét kettővel vezet a Dubrovnik - még egy perc a negyedből

A negyed végénTóth Márton távolról lő, Vican véd.

Szünet. A kiállítási arány 3:3

A második negyedben is a Jug hozza el a labdát

4:3 - Markovics kiálítása után Varga Dani passzából Varga Dénes lövi a szépítő gólt, egy perc telt el a negyedből

Takács kiáll, Steinmetz Barna és Nagy Viktor jóvoltából kibekkeljük a hátrányt. Ezután Varga Dumi kapufát lő, Heinrich pedig mellévágja a labdát. Még öt perc a félidőig.

Mindkét védelem jól dolgozik. Tóth Marci passzát Dani a center helyéről a kapusba húzza. A túloldalon Nagy Viktor-bravúr hátrányban.

Fórhoz jut a Jug 2:55-nél, Emil Nikolics időt kér. Varga Dani állt ki. Obradovics ziccerét Védi Nagy Viktor, majd Barna és Dani bekkel egy-egy helyzetben, Dumi lövése a blokkról mellé megy. Mielőtt Boskovics megúszhatna, lejár az idő.

Nagyszünet.

A védelmünk jó, nincs minden veszve. A spanyol bírónál enyhén lejt a hazai pálya. Az uszodában 3500 ember tombol, tapsol, fütyül.

5:3 - A ráúszást kétszer is megismételtetik - velünk szórakoznak. A Jug elhozta a labdát és mivel Kovács Robinak áthúzódott a kiállítása, fórban játszhattak a hazaiak. Az előnyt Obradovics értékesítette.

6:3 - már a harmadik ötméterest ítélik ellenünk, most Tóth Márton a szenvedő fél. Boskovics bevágja a bal felsőbe.

6:4 - Tóth Marci középről értékesíti az emberelőnyt, öt perc van még a harmadik negyedből.

6:5 - Takács kiállítása után Nagy Viktor bravúrral hárít, az ellentámadás végén Varga Dani középről betalál és ezzel visszahozza a reményt

Jól zónázunk, Dobud csak távolról próbálkozhat, ejtése mellé megy. A túloldalon Vican-bravúr

7:5 - Jokovics a jobboldalon egyedül marad, megkapja a labdát és nem hibázik. Alig több mint egy perc még a negyedből

7:6 - a harmadik negyed utolsó támadását a Vasas vezethette, 20 másodperc volt hátra. A labdát felhozó Kovács Róbertet víz felett megütötték, a szabálytalanság megtorlatlan maradt. Valahogy beadta és Varga Dumi középről bedobta a labdát!

Szünet

A Jug hozza el a labdát, de megszerezzük, majd Dumni ígéretes helyzetet hagy ki, illetve Vican véd.

7:7 - A következő támadásunknál a testvérek passzolgatnak folyamatosan egymásnak, Varga Dani és Dumi. Végül Dumi két védővel a vállán gólt lő!

8:7 - Markovics balról lövi be, sajnos későn emelkedtek a blokkoló kezek. Még öt perc van hátra.

A pillanatnyi kiállítási arány 11:6. Obradovics a felső lécre pattint. A Vasas ellen kétszer egymásután kontrát fújnak. Még 3 perc.

Barna kimaradt helyzete után a Jug támadhat. Időt is kérnek. Még 2:40

Most Földi László kért időt, miután Kovács Robi középre játszott labdája után Steinmetz Ádámról előnyt kapunk, 1:55 van hátra.

Kimaradt a helyet, támadott a Jug, de megszereztük a labdát, Földi ismét időt kért. 17 másodperc maradt az utolsó támadásunkra. Felvittük a labdát, Varga Dénes vállalta a lövést, de mellé ment.

x

Mint beharangozónkban közöltük, a Volvo Autó Hungária Kft. segítségével követhetjük nyomon élőben az eseményeket.

Amennyiben a helyi internetes viszonyok lehetővé teszik, olvasóink rádióközvetítés-szerűen, munkatársunk, Kánya Dávid élő hangját hallgatva figyelhetik a meccs alakulását. (A technikai tudnivalók a jobboldalon, keretes írásunkban).

Emellett a cikk tartalmát is folyamatosan frissítjük, a jelentősebb fejleményeket beírjuk, így az oldal állandó frissítésével is követhetők a történések. (Fotók - by TZS - és videók természetesen csak később lesznek.)

Élő közvetítésünk így vagy úgy - remélhetőleg mindkét módon, 18.00 órakor kezdődik, itt, ezen az oldalon.

39 régi hozzászólás

...---... hozzászólása
2007.12.08. 19:54

Még csak annyit:köszönjük a lehetőséget a vlv-nek!

2007.12.08. 19:51

Varga Dani jó lenne,ha végre a régi lenne,nem csak 1 gól van benne...:(( szerencse,hogy van egy JÓ kapusunk, akire mindig lehet számítani.A Vasas vezetőségére ráférne egy továbbképzés a sportdiplomácia terén is!!Akkor talán a játékvezetők sem így állnának a csapathoz.

borsó hozzászólása
borsó4573
2007.12.08. 19:42

Hajrá fiúk, csak így tovább! ekkora hazai pálya előny mellett ez nem rossz eredmény, itthon kettővel kell őket megverni és Athénban kell egy nehéz győzelem!!! Akkor lesz meg csak a továbbjutás!!!

Katka6 hozzászólása
Katka64572
2007.12.08. 19:40

Küzdöttetek, most ennyire volt elég!!! Itthon majd lehet javítani!!!! Akkor is szeretünk Benneteket!!!HAJRÁ VASAS,ANGYALFÖLD!!!

Vikcó hozzászólása
Vikcó4571
2007.12.08. 19:39

Deja vu-s meccs... Gratulálok a csapatnak, legközelebb majd alájuk fűtötök...most is benne volt a csapatban az X (minimum). Jön a Honvéd-Ethnikosz...hajrá hajrá...!!!

Dzsodzsó hozzászólása

Nem baj, jók voltatok!!HAJRÁ VASAS!!!!!Ha kint csak egyel aptatok ki, hazai pályán meglehet a győzelem, és meg is lesz