Hosnyánszky hármasa hiába

hozzászólás, 2007.11.20.

Az olasz bajnokság hétvégi csonka fordulójában a magyarok közül egyedül Varga I. Zsolt örülhetett. Hosnyánszky hiába dobott három gólt, klubja, a Florentia simán kikapott a Recco „fiókcsapatától”, a Soritól. A Cremona még tartja a lépést az élmezőnnyel, tízgólos padovai győzelmükhöz Varga I. Zsolt két találattal járult hozzá. A Szeged LEN Kupa-ellenfele, a Catania nem volt túl acélos. (A Pro Recco a Szuperkupa döntője miatt már korábban lejátszotta mérkőzését.)

Eredmények:

Posillipo-Lazio 18:6 (5:0, 2:2, 4:1, 7:3) (a Lazióban Munkácsi nem szerzett gólt)

Chiavari-Brescia 4:18 (1:2, 2:4, 1:5, 0:7)

Savona-Bogliasco 14:7 (5:1, 3:1, 4:2, 2:3)

Catania-Salerno 10:6 (2:1, 3:3, 3:1, 2:1)

Padova-Cremona 7:17 (3:4, 2:4, 2:5, 0:4) (Varga I. Zsolt 2)

Sori-Florentia 20-14 (6:4, 7:0, 2:4, 5:6) (Hosnyánszky 3)

(Rejtélyes sajtólevelezőnk unszolására kiegészítjük a firenzei csapatról szóló alapinformációt azzal, hogy a vendégektől Paganit a második negyedben 3.05-nél küldték ki csere nélkül, végleg, s ezt a következő negyedben, 4.37-nél egalizálták La Penna hasonló okból történt büntetésével. És akkor már mondjuk el azt is, hogy a Florentia új csillaga, Vasovic a második és a harmadik negyedben is kihagyott egy ötméterest)

Korábban játszották:

Nervi-Pro Recco 8:14 (2:4, 3:4, 1:1, 2:5) (Benedek 3, Kásás 2, Madaras 1, illetve Märcz 1)

1 régi hozzászólás

valaki:) hozzászólása
2007.11.19. 23:28

Azért ehhez a hírhez az is hozzátartozik,hogy majdnem 1 negyedet emberhátrányban játszott a Florentia,mert csere nélkül állítottak ki egy játékost.