Magyar ezüst, szerb arany az ifi EB-n

hozzászólás, 2007.09.16.

Szerbia nyerte az ifjúsági korosztály Európa-bajnokságát, Magyarország ezüstérmes. A máltai torna szombat esti döntőjében: Magyarország-Szerbia 9:11

Rosszul indult a meccs, az első negyedben a szerbek háromgólos előnyre tettek szert, de a második játékrészben sikerült visszahozni az esélyeket, egygólosra csökkenteni a hátrányt. Sajnos a harmadik negyedet ismét a szerbek nyerték, akiknek ezután elég volt tartani a különbséget.

Magyarország-Szerbia 9:11 (2:5, 4:2, 1:2, 2:2)

A harmadik helyért lejátszott mérkőzésen Horvátország fölényes győzelmet aratott Görögország felett.

A Derekas Szilárd és Szabó Gábor által irányított magyar csapat:

Szabó Alex, Valics Bence kapusok, Bátori Bence, Erdélyi Balázs, Horváth Dávid, Kovács Gábor, Petrovai Márton, Szilvasán Bence, Szőke Szabolcs, Takács Bálint, Tóth Zoltán, Török Béla, Vrezgó Mátyás mezőnyjátékosok.

GRATULÁLUNK!

8 régi hozzászólás

dagizka hozzászólása
2007.09.16. 22:44

Szerintem a Pálfival és a Nébalddal esetleg nyerni is lehetett volna!

p hozzászólása
p4002
2007.09.16. 22:19

első negyedben 5 gól nyelése után kispadon hagyni egy valics bencét vétek... biztos nagyon jó kapus az alex is, de valics kaphatott volna több bizalmat. egyébként gratulálok a második helyezéshez!