Pro Recco-OSC - élő közvetítés

hozzászólás, 2020.02.21.

Az OSC világra szóló sikert arat, ha nyer Veronában - és miért ne nyerhetne? A meccs 20.30-kor kezdődik, szöveges élő tudósításunk a LEN élő streamje alapján készül.

Pro Recco-OSC 9:12 (1:1, 4:4, 2:4, 2:3)
G.: Buslje, Ivovics, F. Filipovics 2-2, Renzuto-Iodice, Aicardi, Kayes, Ill. Prlainovics, Manhercz K. 3-3, Erdélyi, Burián 2-2, Seman, Ubovics

VÉGE!!!

Erdélyi - fölé.

0,35-nél labdát szerzünk.

Rudics 1.11-nél időt kér.

Most már végig megőrizzük a labdát a támadásainknál.

Újabb fórt védekezünk ki, 2 és fél perc a meccsből.

9:12 - HIHETETLEN! Kontra miatt az olaszok gólhelyzetbe kerülnek, de kivédekezzük, sőt, labdát szerünk, Manó hosszú passzal indítja Ubovicsot, aki - nyakán egy védővel - a hosszúba ejt!

Di Fulvio mellé lő.

9:11 - Prlainovics kanyarintja be szabaddobásból.

9:10 - Hárait küldik ki. Sokáig passzolgatnak, majd Filipovics is szerencsés gólt lő, a vízre pattint, a rövidre és Mitrovics testéről vágódik a labda a kapuba.

8:10 - éles passz a falba, Seman kicsit megváltoztatja a labda irányát. Pont jó.

Semanról kimegy Ivovics.

Mitrovics védi Mandics lövését.

Ismét centerpasszt szereznek meg az olaszok.

8:9 - balszerencsés gólt kapunk, Renzuto-Iodice labdája lelassulva átbucskázik a gólvonalon a hosszú kapufa mellett.

Az olaszoké.

Mitrovics véd.

Kontra Ubovics ellen.

A negyed utolsó perce.

Prlainovics fantasztikus blokkja után mi jövünk.

7:9 - Burián labdáját blokkolják, kiegészülnek az olaszok, de hiába, mert Manhercz Krisztián nagy gólt lő.

Hárait szerelik. A túloldalon blokkoljuk a lövést, azonnal fordulnánk, de fór jön és Vad Lajos kikéri első idejét. 2,37 a negyedből.

Mitrovics nagyot véd, miénk a labda.

7:8 - olasz előny, keresztpassz a fához, Aicardi húzza be. A negyed felénél vagyunk.

6:8 - fórt kapunk és már szinte le is járt, amikor Prlainovics, középről, leghátsó emberként bebombázta.

Kontra után jöhetünk, 5 perc a negyedből.

6:7 - Prlainovics is bejelentkezik, kilőtte a hosszút.

Újabb nagy lövés, de Mitrovics ezt már véde, meg is van a labda.

6:6 - Burián pont akkora gólt lő hátulról, messziről, mint az imént Filipovics. 6,19

Ubovicsnak megy a centerpassz - megszerzik az olaszok.

6:5 - F. Filipovics a támadóidő végén hatalmas gólt lő kintről.

Megint az olaszoké.

NAGYSZÜNET

5:5 - fórt kapunk és a negyed utolsó másodpercében Manhercz a  vízre pattintva egyenlít.

5:4 - Ivovics lő át kintről, nem volt előtte blokk. 0,27 a térfélcseréig.

4:4 - olasz fór, Buslje felsőkapufás gólt lő.

3:4 - megúsztunk, Manhercz Krisztián a vízre pattint.

Drasko Brguljan elcsíp egy olasz passzt.

Bundschuh áll ki. Kivédekeztük. 3,17

3:3 - újabb Burián-helyzet, megúszás után. Belövi és itt már nem lehet mit kitalálni...

Burián a jobb szélen becselezi magát és gólt lő. Nem adják meg. Az ok ismeretlen.

Nagy oldalhálót lőnek az olaszok, a közönség tombol, bent látták.

A túloldalon kontra. 4,30

Ivovics - kapufa, miénk a labda.

Semanról fór. Ő kapja a keresztpasszt a fánál, ráhúzza, hihetetlen, hogy nem megy be.

3:2 - Semanról fór, Prlainovics szinte azonnal belövi.

3:1 - Kovács Gergőt küldik ki. Megint a falba teszik fel, Kayes lövi be.

Kontra után jöhet a Recco.

2:1 - olasz előny. Elsőre elrontják, de kis bírói segítséggel náluk marad a labda, majd éles passzt kep Buslje a falban és behúzza a labdát.

Az olaszok hozzák el.

1:1
- olasz előny, Ivovics - könyörtelenül. 0,22

0:1 - Ubovicsról fórt kapunk. Az első lövés nem jön üssze, de a kipattanó a miénk és Erdélyi jobbról bevágja a kapus szeme közé lőve a labdát.

Gólt lőnek az olaszok, de nem érvényes. Miénk a labda. Két perc a negyedből.

Fórt kapunk. Ubovics középről, jó helyzetből lőhet, beleblokkolnak.

Újabb Mitrovics-védés.

Elöl nem nagyon megy egyelőre, gyorsan jöhetnek vissza az olaszok.

Olasz előny. Mitrovics véd! Megvan a labda.

Jó blokk után jöhetünk, de gyorsan elveszítjük a labdát. Három perc már eltelt a meccsből, egyelőre nincs gól.