BL: Barceloneta-Szolnok 14:10

hozzászólás, 2019.10.29.

A Szolnok valószínűleg Barcelonában fizette meg az Eger elleni hazai kupasiker árát: jó kezdés után elfáradtak és kikaptak Zsivko Gocics fiai a keddi BL-meccsen. Részletek, eredmények, gólok:

A VLV ELŐZETESE

Jug Dubrovnik-Spandau 04 12:7 (2:4, 2:2, 3:0, 5:1)

G.: L. Fatovics 6, Lozina, Papanasztasziu 2-2, Krzics, Obradovics, ill. Gielen, Mateo Csuk, Negrean, Strezezkíj, Dedovics, M. Stamm, Pjesivac

Olympiakosz-Jadran Herceg Novi 8:7 (2:1, 2:2, 2:3, 2:1)
G.: Jokovics 4, S. Mitrovics 2, Gunasz, Argiropulosz, ill. Radovics 3, Petkovics 2, Popadics, Banicsevics

Sintez Kazany-Jadran Split 16:11 (4:3, 4:4, 5:2, 3:2)
G.: Lazarjev, Andrjukov, Rizov-Alejnyicsev 3-3, Zinnurov, Liszunov 2-2, Bugajcsuk, Derevjankin, ill. Zovics 4, Delics 3, R. Burics 2, Krapics, Butics

CNA Barceloneta-Szolnok 14:10 (3:4, 5:2, 2:2, 4:2)
G.: Granados Ortega 5, Perrone 3, Munarriz, Mallarach 2-2, Alekszics, Fernandez, ill. Angyal, Pijetlovics, V. Rasovics 2-2, Szubotics, Várnai, Bátori, Dőry

ZSIVKO GOCICS (Szolnoki Dózsa) vezetőedző a LEN-nek:

"Jó meccs volt az elejétől kezdve. Sajnos nem tudtuk tartani a Barceloneta ritmusát, különösen a harmadik és a negyedik negyedben, ez az oka annak, hogy ma kikaptunk.

Egy kicsit csalódott vagyok, de gratulálnom kell mindkét csapatnak, Az enyémnek azért, mert nagyot harcoltak a játékosaim, a Barcelonetának pedig azért, mert nagyszerűen játszottak. Mi egy nagyon nehéz sorozatból jövünk, öt-hat meccs van mögöttünk, és ez nagy fizikai igénybevételt jelentett. Nagyszerű meccs volt, csalódottak vagyunk, de sok mérkőzés van még, megyünk előre, igyekszünk mindig jobban és jobban játszani."

Címlapképünkön az ötgólos Granados Ortega (fotó: CNA Barceloneta)