Kvangdzsu 2019, világbajnokság

hozzászólás, 2019.07.12.

XVIII. FINA világbajnokság, Kvangdzsu (Dél-Korea). Részvevők, a torna menetrendje, folyamatosan frissülő eredmények, jegyzőkönyvek.

VB - ezúttal nélkülünk

Sajnálattal tájékoztatjuk olvasóinkat, hogy a legutóbbi öt világbajnokság (Róma, Sanghaj, Barcelona, Kazany és Budapest) helyszíni tudósításai után a vlv nem lesz jelen a kvandzsui vb hétfőn kezdődő férfi tornáján.

Minden igyekezetünkkel azon vagyunk, hogy személyes jelenlétünk nélkül is színvonalas tájékoztatást nyújtsunk a vlv látogatóinak.

A világbajnokság férfi vízilabdatornája, Kvangdzsu (Dél-Korea)

MAGYARORSZÁG (klikkeléssel elérhető a játékos vlv-s adatlapja):

Nagy ViktorVogel Soma (kapusok),
Angyal Dániel, Bátori BenceHárai BalázsJansik Szilárd, Manhercz KrisztiánMezei TamásPohl Zoltán, Sedlmayer TamásVarga DénesVámos MártonZalánki Gergő (mezőnyjátékosok).

A stáb:

Märcz Tamás szövetségi kapitány, Németh Zsolt edző, Mátéfalvy Csaba kapusedző, Dr. Szigeti István csapatorvos, Eszlári Gergely gyúró, Kenyeres András mentáltréner, Zala György erőnléti edző, Tóth Szabolcs csapatmenedzser és videós.

A MAGYAR VÁLOGATOTT EDDIGI MÉRKŐZÉSEI 2019-BEN​

A torna csoportbeosztása:

A torna programja (az eredményekkel folyamatosan itt frissítjük a tartalmat)

Időpontok magyar idő szerint!

Csoportkör

1. forduló, július 15., hétfő

Szerbia-Montenegró 10:10 (4:3, 2:2, 2:4, 2:1) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Sz. Rasovics 4, Mandics 3, Rangyelovics, Milos Csuk, Dedovics, ill. Drasko Brguljan, Radovics, M. Janovics, Gyurgyics 2-2, Ivovics, Draskovics

Dél-Korea-Görögország 3:26 (0:7, 0:7, 1:3, 2:9) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf) - az egyik játékvezető Várkonyi Gabriella volt
G.: D. Kim 2, M. Kim, ill. Funtulisz, Kolomvosz, Vlahopulosz 4-4, Geniduniasz, Gunasz 3-3, Kapocisz, Derviszisz, Argiropulosz 2-2, Szkumpakisz, Murikisz

USA-Kazahsztán 16:7 (4:1, 4:2, 3:2, 5:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Hooper, Hallock, Daube, Bowen 3-3, Vavics, Cupido, Farmer, Irving, ill. Medvegyev, Zhardan, Pilipenko,  Aubakirov, Sakenov, Svedov, Verdesh

Horvátország-Ausztrália 14:4 (4:1, 2:1, 4:0, 4:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Vukicsevics 6, Milos 2, Macan, Loncsar, Jokovics, Benics, Buslje, Vrlics, ill. Younger 2, Power, L. Edwards

Dél-Afrika-Spanyolország 3:23 (1:6, 1:5, 1:4, 0:8) jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Rodda 2, Evezard, ill. Mallarach 5, Granados Ortega, Tahull, Perrone 4-4, Munarriz 2, Cabanas Pegado, Larumbe, Barroso, Bustos Sanchez

Új-Zéland-Magyarország 4:24 (0:4, 1:7,2:6, 1:7) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: An (dél-koreai), Willis (dél-afrikai)
Új-Zéland: Dymond, Newcombe, Small 1, M. Bryant, Pike 1, Sunde, Brown. Cs.: Clark 1, Sztankovics, Lewis 1, Potaka, S. Bryant, Fountain (kapus). Szövetségi kapitány: Davor Carevics
Magyarország: Nagy V., Varga Dénes 2, Jansik Sz. 2, Vámos 3, Hárai 1, Sedlmayer 1, Manhercz K. 3. Cs.:, Mezei 2, Zalánki 4, Angyal 3, Bátori 3. Vogel Soma (kapus). Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Gól - emberelőnyből: 2/10, ill. 8/9
Gól - ötméteresből: -, ill. 3/4
Kipontozódott: Manhercz K. (a harmadik negyedben), M. Bryant (a negyedik negyedben), Bátori (a negyedik negyedben)

Ez történt a meccsen a vlv szemével: A VLV SZÖVEGES ÉLŐ KÖZVETÍTÉSE

Brazília-Olaszország 5:14 (3:5, 1:2, 0:5, 1:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Guimaraes 2, Real, Coutinho, ill. Luongo 4, Velotto 3, Di Fulvio, Renzuto Iodice 2-2, Figlioli, Bodegas, Aicardi

Németország-Japán 9:9 (3:2, 4:3, 1:3, 1:1) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: M. Stamm 3, Gielen 2, Reibel, Real, Strelezkíj, Restovics, ill. Arai 3, Adacsi, Koppu, Siga, Takata, Inaba, Okawa

2. forduló, július 17., szerda

Ausztrália-Kazahsztán 17:8 (4:1, 5:1, 3:4, 5:2)  - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Howden 4, Kayes, Power 3, Roach, Younger, B. Edwards 2-2, Campbell, ill. Zhardan 3, Verdesh 2,Medvegyev, Sakenov, Ruday

USA-Horvátország 7:17 (1:4, 3:5, 2:5, 1:4) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Ramirez 2, Hooper, Obert, Hallock, Daube, Bowen, ill. Jokovics, Benics, Vukicsevics, Vrlics 3-3, Buslje, oncsar, Setka, X. Garcia

Magyarország-Spanyolország 13:11 (4:2, 5:4, 3:0, 1:5)jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: Margeta (szlovén), Goldenberg (egyesült államokbeli)
Magyarország: Nagy V., Jansik Sz. 2, Bátori 1, Manhercz K. 2Hárai 1. Vámos 1Sedlmayer 2. Cs.: Mezei, Zalánki 3, Angyal 1Pohl. Szövetségi kapitányMärcz Tamás
Spanyolország: López Pinedo, Bustos Sanchez 1Larumbe, Perrone 2Barroso, de Toro 1Munarriz 2. Cs.: Lorrio (kapus), Granados Ortega 3Mallarach 1Tahull, Cabanas Pegado, Fernandez 1. Szövetségi kapitány: David Martin
Gól - emberelőnyből: 7/13, ill. 4/10
Gól - ötméteresből: –, ill. 2/3
Kipontozódott: Cabanas (a harmadik negyedben), Pohl (a harmadik negyedbedn), Jansik Sz. (a negyedik negyedben)

Dél-Afrika-Új-Zéland 8:8 (2:0, 2:2, 2:4, 2:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Rezelman, Evezard, Rodda 2-2, Le Roux, Cronje, ill. Small 2, Lewis, Pike, Sztankovics, Sunde, S. Bryant, M. Bryant

Japán-Olaszország 7:9 (0:2, 2:1, 4:4, 1:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Arai, Inaba 2-2, Kopu, Takata, Okawa, ill. Figlioli 4, Luongo, Velotto, Figari, Bodegas, Aicardi

Brazília-Németország 8:15 (1:4, 1:6, 2:2, 4:3) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Coutinho 3, Real 2, Freitas, Guimaraes, Silva, ill. M. Stamm 5, Real 3, Reibel, Gielen 2-2, Preuss, Restovics, Eidner

Görögország-Montenegró 10:10 (3:3, 4:4, 1:2, 2:1) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Szkumpakisz, Argilopulosz, Gunasz 2-2, Geniduniasz, Papanasztasziu, Derviszisz, Kolomvosz, ill. M. Janovics 3, Ivovics 2, Drasko Brguljan, Radovics, Gyurgyics, Draskovics, Murisics

Szerbia-Dél-Korea 22:2 (6:1, 5:0, 7:1, 4:0) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Jaksics 5, Milos Csuk, Lazics 3-3, Dedovics, Drasovics, Sz. Rasovics 2-2, Mandics, V. Rasovics, Rangyelovics, Vico, Sztojanovics, ill. S. Lee, Han

3. forduló, július 19., péntek

Dél-Afrika-Magyarország 5:23 (1:5, 2:5, 0:8, 2:5)jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: Goldenberg (egyesült államokbeli), An (dél-koreai)
Magyarország: Nagy V.,  Bátori 2Manhercz K. 3Jansik Sz. 3, Hárai 2, Vámos 2Sedlmayer 2. Cs.: Vogel Soma (kapus), Pohl 1Mezei 1Angyal 2Zalánki 5. Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Dél-Afrika: Clark, Van Zyl, Le Roux 1, Stewart, Badenhorst 2, Rodda 1Evezard 1Cs.: Madi (kapus), Neill, Rezelman, Cronje, Spencer, Coryndon-Baker. Szövetségi kapitány: Paul Martin
Gól - emberelőnyből: 2/3, ill. 5/10
Gól - ötméteresből: 1/1, ill. 4/5
Kipontozódott: Le Roux (a negyedik negyedben)

Új-Zéland-Spanyolország 3:23 (0:8, 1:5, 1:7, 1:3) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Brown, Sztankovics, Clark, ill. Barroso 6, Granados Ortega 4, Cabanas Pegado, Perrone, Mallarach 3-3, Munarriz, de Toro, Larumbe, Fernandez

Brazília-Japán 9:11 (2:2, 1:5, 3:3, 3:1) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Guimaraes 3, Coutinho, Freitas, Real, Carrulo, Franco, Silva, ill. Siga, Josida 3-3, Inaba, Okawa 2-2, Adacsi

Németország-Olaszország 7:8 (2:1, 2:3, 3:2, 0:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Eidner 3, Reibel, Gielen, M. Stamm, Mateo Csuk, ill. Di Fulvio, Aicardi 2-2, Luongo, Figlioli, Bodegas, Dolce

Szerbia-Görögország 9:3 (3:1, 3:2, 0:0, 3:0) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Mandics 4, Lazics 2, V. Rasovics, Sztojanovics, Sz. Rasovics, ill. Funtulisz, Murikisz, Gunasz

Dél-Korea-Montenegró 6:24 (1:6, 1:4, 1:8, 3:6) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Seonuk Lee, Han 2-2, D. Kim, Song, ill. Ivovics 6, Ukropina, Gyurgyics, Murisics 3-3, Radovics, Cuckovics, Spaics 2-2, Drasko Brguljan, Petkovics, M. Janovics

USA-Ausztrália 12:11 (4:3, 3:3, 2:2, 3:3) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Cupido 3, Hooper, Obert, Daube 2-2, Vavics, Ramirez, Irving ill. Kayes, L. Edwards, Roach, Younger 2-2, Campbell, Ford, Howden

Horvátország-Kazahsztán 21:5 (6:1, 5:1, 5:1, 5:2) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Jokovics, Setka 3-3, L. Fatovics, Loncsar, Benics, Vukicsevics, Buslje, Vrlics, X. Garcia 2-2, Milos, ill. Zhardan, Pilipenko, Aubakirov, Sakenov, Svedov

Helyosztók, nyolcaddöntők, július 21., vasárnap

Dél-Korea (A4)-Kazahsztán (B4) 4:17 (1:4, 2:4, 0:7, 1:2) (a 13-16. helyért) (25) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: D. Kim, S. Lee, M. Kim, Han, ill. Aubakirov 4, Zhardan, Ruday 3-3, Medvegyev, Svedov 2-2, Sakenov, Berbeljuk, Verdesh

Új-Zéland (C4)-Brazília (D4) 8:12 (1:2, 4:6, 2:2, 1:2) (a 13-16. helyért) (26) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Small 3, Lewis, Sztankovics 2-2, Sunde, ill. P. Real, Guimaraes 3-3, R. Real 2, Cabral, Coutinho, Almeida, Franco

Montenegró (A2)-Ausztrália (B3) 11:13 (1:3, 3:2, 4:2, 1:2 - 2:4) (nyolcaddöntő) (27) - ötméteresekkel - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Ivovics 4, Radovics, Gyurgyics 2-2, Drasko Brguljan, Petkovics, Draskovics, ill. Kayes 5, Roach, Younger, Howden 2-2, Ford, B. Edwards

Görögország (A3)-USA (B2) 11:9 (3:4, 3:2, 2:2, 3:1) (nyolcaddöntő) (28) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Geniduniasz 4, Murikisz, Gunasz 2-2, Szkumpakisz, Funtulisz, Kolomvosz, ill. Hooper, Hallock, Daube 2-2, Obert, Cupido, Bowen

Spanyolország (C2)-Japán (D3) 15:7 (2:1, 3:3, 4:2, 6:1) (nyolcaddöntő) (29) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Munarriz 6, Granados Ortega, Barroso, Tahull 2-2, de Toro, Perrone, Mallarach, ill. Adacsi 2, Siga, Simizu, Takata, Arai, Inaba

Dél-Afrika (C3)-Németország (D2) 5:25 (2:5, 0:6, 1:9, 2:5) (nyolcaddöntő) (30) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Le Roux, Badenhorst, Van Zyl, Evezard, Neill, ill. Gielen 6, Reibel, M. Stamm, Restovics 3-3, Van der Bosch, Preuss, Mateo Csuk 2-2, Real, Jüngling, Strelezkíj, Eidner

Helyosztók, negyeddöntők, július 23., kedd

Dél-Korea-Új-Zéland 17:16 (3:3, 2:2, 4:5, 3:2 - 5:4) - ötméteresekkel (a 15-16. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Y. Gwon 4, Seonuk Lee, Seonggyu Lee 3-3, D. Gwon, Han 2-2, D. Kim, M. Kim, Chu, ill. Lewis 5, Clark 3, Newcombe, Brown, Small 2-2, S. Bryant, Sunde

Kazahsztán-Brazília 8:9 (2:2, 2:2, 1:2, 2:2) (a 13-14. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Medvegyev, Zhardan, Ruday 2-2, Aumakirov, Verdesh, ill. R. Real 3, P. Real, Guimaraes 2-2, Coutinho, Freitas

Montenegró-Japán 14:7 (3:2, 4:1, 4:3, 3:1) (a 9-12. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Ivovics, Murisics 3-3, Spaics, Draskovics 2-2, Drasko Brguljan, Cuckovics, Ukropina, M. Janovics, ill. Arai, Inaba 2-2, Adacsi, Koppu, Simizu

USA-Dél-Afrika 20:3 (5:0, 8:1, 5:2, 2:0) (a 9-12. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Hallock, Bowen, Irving 4-4, Hooper, Daube 2-2, Cupido, Farmer, Ramirez, Smith, ill. Rodda, Cronje, Spencer

Szerbia-Spanyolország 9:12 (1:2, 2:5, 4:3, 2:2) (negyeddöntő) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Sz. Rasovics 4, Vico, Dedovics, Jaksics, Drasovics, Sztojanovics, ill. Munarriz, Fernandez, Tahull 2-2, Granados Ortega, de Toro, Cabanas Pegado, Larumbe, Barroso, Mallarach

Horvátország-Németország 10:8 (1:2, 3:1, 3:3, 3:2) (negyeddöntő) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Jokovics 3, Vukicsevics, Buslje 2-2, Benics, Vrlics, Setka, ill. Gielen 3, Real 2, Reibel, Strelezkíj, Mateo Csuk

Magyarország-Ausztrália 10:9 (3:3, 2:3, 3:1, 2:2)jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: Vojvodin (orosz), Putnikovics (szerb)
Magyarország: Nagy V.,  Bátori, Manhercz K. 1, Jansik Sz. 1, Hárai, Vámos 3, Sedlmayer 1. Cs. Pohl, Zalánki 3,  Angyal, Mezei, Varga Dénes 1. Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Ausztrália: Dennerly, Putt, Roach 2, Younger, L. Edwards 2, Campbell, Howden. Cs.: Kayes 2, G. Ford 1Power 2, A. Ford, B. Edwards. Szövetségi kapitány: Elvisz Fatovics
Gól - emberelőnyből: 4/13, ill. 6/10
Gól – ötméteresből: 1/1, ill. –
Kipontozódott: L. Edwards (a harmadik negyedben), Sedlmayer (a harmadik negyedben), G. Ford (a negyedik negyedben), Angyal (a negyedik negyedben), Jansik Sz. (a negyedik negyedben), Power (a negyedik negyedben)

Ez történt a meccsen a vlv szemével: SZÖVEGES ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

Olaszország-Görögország 7:6 (2:2, 2:1, 2:3, 1:0) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Di Fulvio, Luongo 2-2, Figlioli, Velotto, Figari, ill. Geniduniasz, Gunasz 2-2, Funtulisz, Kolomvosz

Helyosztók, elődöntők, július 25., csütörtök

Japán-Dél-Afrika 15:5 (5:1, 4:1, 3:2, 3:1) (a 11. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Simizu, Inaba 3-3, Adacsi, Josida, IIda, Arai 2-2, Siga, ill. Evezard 2, Rodda, Spencer, Steward

Montenegró-USA 14:15 (2:4, 6:4, 4:4, 2:3) (a 9. helyért) jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Ivovics 6, Radovics, Spaics 2-2, Cuckovics, M. Janovics, Gyurgyics, Murisics, ill. Hooper 4, Hallock, Daube 3-3, Bowen, Irving 2-2, Ramirez

Szerbia-Németország 17:16 (3:3, 3:3, 2:3, 4:3 - 5:4 - ötméteresekkel) (az 5-8. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Mandics 6, Lazics, Dedovics, Drasovics, Sztojanovics, Sz. Rasovics 2-2, Vico, ill. Eidner 3, Van der Bosch, Jüngling, Reibel, Strelezkíj 2-2, Real, Gielen, Mateo Csuk, Restovics, M. Stamm

Ausztália-Görögország 9:8 (3:2, 2:3, 3:3, 1:0) (az 5-8. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Kayes 3, Cambell, Younger 2-2, A. Ford, B. Edwards, ill. Kapocisz, Kolomvosz 2-2, Funtulisz, Argiropulosz, Murikisz, Gunasz

Spanyolország-Horvátország 6:5 (2:1, 2:1, 2:0, 0:3) (elődöntő) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Mallarach 2, Munarriz, Granados Ortega, Tahull, Perrone, ill. Jokovics 3, L. Fatovics, X. Garcia

Magyarország-Olaszország 10:12 (4:2, 1:5, 2:2, 3:3)jegyzőkönyv / az történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: Zwart (holland), Margeta (szlovén)
Magyarország: Nagy V., Varga Dénes, Manhercz K. 1, Jansik Sz., Hárai 1, Sedlmayer 1, Vámos 2. Cs.:  Pohl 1, Angyal 2, Bátori, Zalánki 2, Mezei, Vogel Soma (kapus),
Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Olaszország: Del Lungo, Velotto, Luongo 1, Di Fulvio 3, Aicardi, Echenique 4, Figari 2. Cs.: Di Somma, Figlioli 1, Bodegas 1, Dolce, Renzuto Iodice
Szövetségi kapitány: Alessandro Campagna
Gól - emberelőnyből: 7/15, ill. 8/14
Gól - ötméteresből: -, ill. 1/1
Kipontozódott: Hárai (a harmadik negyed végén), Velotto (a negyedik negyedben)
Kiállítás cserével, végleg: Renzuto Iodice (a negyedi negyedben)

Helyosztók, döntők, július 27., szombat

Németország-Görögország 6:11 (2:1, 2:3, 0:2, 2:5) (a 7-8. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: M. Stamm 2, Real, Strelezkíj, Restovics, Eidner, ill. Derviszisz 3, Kapocisz, Argiropulosz, Gunasz 2-2, Papanasztasziu, Funtulisz

Szerbia-Ausztrália 13:9 (6:1, 3:2, 1:2, 3:4) (az 5-6. helyért) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Milos Csuk, Sz. Rasovics 4-4, Mandics, V. Rasovics, Rangyelovics, Lazics, Drasovics, Ill. Younger, A Ford 2-2, Campbell, G. Ford, Kayes, L. Edwards, B. Edwards

Horvátország-Magyarország 10:7 (2:1, 2:2, 2:2, 4:2)jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
Kvangdzsu, v.: Alexandrescu (román), Sztavridisz (görög)
Horvátország: Bijac, Vukicsevics, Fatovics, Vrlics, X. García, Jokovics 6, Buslje. Cs.: Loncsar 1, Benics 1, Setka 1, Milos 1, Macan. Szövetségi kapitány: Ivica Tucak
Magyarország: Nagy V., Jansik Sz., Bátori, Manhercz K. 2, Hárai 2, Vámos 1, Sedlmayer. Cs.: Pohl, Mezei, Angyal 1, Zalánki 1, Varga Dénes. Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Gól - emberelőnyből: 6/14, ill. 6/15
Gól - kettős emberelőnyből: –, ill. 1/2
Gól - ötméteresből: 2/2, ill. 1/1
Kipontozódott: Macan (a harmadik negyedben), Jansik Sz. (a negyedik negyedben), Pohl (a negyedik negyedben), Setka (a negyedik negyedben), Vukicsevics (a negyedik negyedben), Angyal (a negyedik negyedben), Buslje (a negyedik negyedben), Fatovics (a negyedik negyedben)

Spanyolország-Olaszország 5:10 (2:2, 1:3, 1:3, 1:2) (döntő) - jegyzőkönyv / ez történt a meccsen (pdf)
G.: Perrone, Mallarach 2-2, Munarriz, ill. Luongo, Dolce 2-2, Di Fulvio, Figlioli, Renzuto Iodice, Echenique, Bodegas, Aicardi