OSC-FTC - élő közvetítés

hozzászólás, 2019.04.27.

A találkozó a bajnoki középszakasz elsőségéről dönt, a hazaiaknak kétgólos vereség is elegendő. A meccset az M4 Sport a neten közvetíti, mi a szokásos szöveges élő tudósítást kínáljuk.

A középszakaszt a Fradi nyerte, a döntőbe kerülésért - 6:0-ról indulva - az Egerrel küzd meg a továbbjutást jelentő három győzelemért.

OSC-FTC 8:13 (1:2, 4:2, 1:4, 2:5)
G.: Manhercz K., Salamon  2-2, Burián, Rangyelovics, Seman, Ubovics, ill. Jaksics 4, Varga Dénes 3, Vámos, Younger 2-2, Jansik Sz., Stefan Mitrovics

VÉGE

Jól védekeznek a vendégek.

Fradi-előny - kimarad.

8:13 - Vogel látszólag védi a lövést, de mégis átment  a gólvonalon Ubovics labdája. 1.48 még

Áll a játék, Burián orra vérzik. Varga Dénestől kapta az ütést.

7:13 - Stefan MItrovics is feliratkozik a góllövőlistára, közelről lövi át tehetetlen névrokonát.

Hazai fór marad ki ismét.

7:12 - Younger ötméterest harcol ki. Ő maga lövi be.

7:11 - Seman teszi be közelről, a fradisták erősen reklamálják a két métert.

Seman kiállítást harcol ki.

6:11 - Vámos zúdítja be.

Centerpassz után Fradi-fór lesz, de időt kér Varga Zsolt.

Ísmét elhal az OSC támadása.

6:10 - Younger nagy gólt lő a pipába.

Mitrovics szögleetre véd. Sapkaigazitás, egy kis pihenő.

6:9 - Ismét a Fradié a labda és újra Varga Dénes lő szinte azonnal gólt.

SZÜNET

Német Toni kiáll.

Vámos mellé lő.

Újabb fórt védekezik ki a Fradi.

6:8 - Vámos hatalmas gólt lő leghátsó emberként, középről.

6:7 - Salamon észreveszi, hogy Vogel kicsit kijjebb áll és magas ívben a hosszúba ejt.

Másfél perc még a negyedből.

5:7 - Jansik Szilárd Ubovics mellett lő gólt, ezzel kétgólos előnyben a Fradi.

Varga Dénes rövid mozzulattal tolja kapura, Mitrovics nagyot véd.

3.09-nél Fradi-fór, de előtte időkérés.

Kontra az OSC ellen, rá se lötték a hazaiak.

Nagy Fradi-helyzet marad ki Jansik Szilárd révén, majd hátrányba kerülnek a vendégek, ezért Vad LAjos ki is kéri az idejét.

A másik oldalon is jó a védekezés.

Jaksics távoli lövése után visszapattan a labda a Fradihoz. Végül szerel az OSC-védelem.

Rossz hazai lövés.

5:6 - Jaksics szép egyéni akciója.

Erdélyi centerpassza után hazai fór jön. Majd kettős előny. Csak kapufáig jut az OSC, a második lövést blokkolják.

Rossz lövés.

Újra a Fradi támadhat.

5:5 - Varga Dénes hozza fel a labdát, nem támadja meg senki, be is lövi, a vízre pattintva.

Sedlmayer hozza el a labdát.

NAGYSZÜNET

Mitrovics véd.

Rangyelovics kapufát lő.

5:4 - Varga Dénes lövi be.

Fradi-előny jön.

5:3 - Rangyelovics lövi be balról, közelről.

Jó centerpassz, Pohlt küldik ki.

Konra a Fradi ellen.

Most a Fradi kéri ki idejét. 2.01 van a negyedből.

4:3 - Manhercz szerencsés gólt lő, a felső kapufáról Vogel hátára pattan a labda és onnan becsúszik a gólvonal mögé.

Időt kér az OSC. (Nincs fór.)

Vámos zúgó kapufája után az OSC jöhet.

3:3 - Burián éles szögből kapásgólt lő a rövid felsőbe.

Túl a negyed felén.

Újabb Dumi-szabaddobáslövés a támadóidő végén - a vízről fölé pattan.

A túloldalon Vogel hárít.

Varga Dénes lő szabaddobásból, Mitrovics véd.

Jaksics kiáll. Kétszer is próbálkozhat az OSc, de nincs bent.

2:3 - Fradi-fór. Már lejár, amikor Jaksics a hosszúba lő.

2:2 - Salamon a lóbákkal három blokkoló játékost zavar össze és utána megtalálja a rést a hosszúba.

Hazai előny.

Jól védekezik az OSC, labdát is szerez.

Jansik Szilárd hozza el a labdát.

SZÜNET

Varga Dénes rálövi, a labda Mitrovicsról kipattan, egy Fradi-játékos bepöcköli, de nincs gól, mert közben véget ért a negyed.

Időt kér a Fradi. Tizennyolc másodperc van még a negyedből.

Most az OSC támadhat kettős fórban. Manhercz lövi el, de Vogel véd.

1:2 - az első próbálkozásnál visszajön a labda, a második is kapufa, de a kipattanót Jaksics belövi.

Younger labdát szerez és kiállítást, majd Drasko Brguljant is kiküldik, kettős fórban a Fradi.

Vad Lajos kikéri idejét.

Brguljan labdát szerez, egy keresztpasszt csípett el.

Vogel véd.

Két perc van még a negyedből.

1:1 - Gyönyörűen megjátszott figura végén Jaksics talál be középről.

Nikicsnek megy a centerpassz, kiállítás jön.

Varga Dénes labdáját szögletre tolja Mitrovics.

1:0 - Manhercz Krisztián egy lövőcsel után akciógólt lő, Vogel Soma válla fölött megy be a labda.

A hazaiak és a Fradi is egy előnyt puskázott el eddig.

Mindkét csapat jól védekezik, annyira, hogy a két kapusnak az első négy percben csak egyszer-egyszer kellett közbeavatkoznia.

Eredménytelen támadásokkal kezdődött a mérkőzés.

​A találkozó Magyarország területéről az M4 online-on követhető.