FACEBOOK

A BL-főtábla teljes programja

A BL-főtábla teljes programja
hozzászólás, 2018.10.10.

Kialakult a Bajnokok Ligája főtáblájának teljes mezőnye, amelyben három magyar csapat szerepel. Ismertetjük az október 17-én kezdődő, 2019. május 15-én befejeződő, 14 fordulóból álló versenysorozat teljes menetrendjét.

Diapolo


BAJNOKOK LIGÁJA, 2018-19

Főtábla


A kiírás szerint a csoportok első négy helyezettje jut be a 2019. június 6-7-8-i final eightbe, amelynek Hannover ad otthont, így a B csoportból értelemszerűen csak három további csapat juthat a nyolcas döntőbe.

A csoport

Pro Recco (olasz)
CNA Barceloneta (spanyol)
ZF Eger
Dinamo Moszkva (orosz)
Steaua Bukarest (román)
Crvena Zvezda (szerb)
FTC (a selejtezőből)
Brescia (olasz, a selejtezőből)


B csoport

Olympiakosz (görög) 
Jug Dubrovnik (horvát)
Szolnoki Dózsa
Spandau 04 (német)
Waspo Hannover (német)
Mladost Zágráb (horvát)
Jadran Split (horvát, a selejtezőből)
Verona (olasz, a selejtezőből)

A korábbi szabadkártyás csapatok közül a Partizan Belgrád helyét a Crvena Zvezda foglalta el, az Alphen helyett pedig a korábbi hétszeres győztes Mladost Zágráb szerepel.


A menetrend:

A csoport 

1. forduló

Október 17., szerda


CNA Barceloneta-Eger
Steaua Bukarest-Brescia
Crvena Zvezda-Pro Recco
FTC-Dinamo Moszkva 

2. forduló

November 2.,  péntek


Steaua Bukarest-FTC 

November 3., szombat

Crvena Zvezda-CNA Barceloneta
Eger-Dinamo Moszkva
Brescia-Pro Recco

3. forduló

November 21., szerda

Dinamo Moszkva-CNA Barceloneta 
Pro Recco-FTC
Brescia-Crvena Zvezda
Eger-Steaua Bukarest

4. forduló

December 5., szerda


FTC-CNA Barceloneta
Dinamo Moszkva-Crvena Zvezda 
Pro Recco-Steaua Bukarest
Eger-Brescia

5. forduló

December 19., szerda


CNA Barceloneta-Pro Recco
Brescia-Dinamo Moszkva
FTC-Eger
Steaua Bukarest-Crvena Zvezda 

6. forduló

2019. január 9., szerda

CNA Barceloneta-Brescia
Pro Recco-Eger
Crvena Zvezda-FTC

Január 11., péntek

Dinamo Moszkva-Steaua Bukarest 

7. forduló

Január 23., szerda


CNA Barceloneta-Steaua Bukarest
Crvena Zvezda-Eger
FTC-Brescia
Dinamo Moszkva-Pro Recco

8. forduló

Február 6., szerda


Steaua Bukarest-CNA Barceloneta
Eger-Crvena Zvezda
Brescia-FTC
Pro Recco-Dinamo Moszkva

9. forduló

Február 27., szerda

Brescia-CNA Barceloneta
Eger-Pro Recco
FTC-Crvena Zvezda
Steaua Bukarest-Dinamo Moszkva

10. forduló

Március 16., szombat

Pro Recco-CNA Barceloneta
Dinamo Moszkva-Brescia
Eger-FTC
Crvena Zvezda-Steaua Bukarest

11. forduló

Március 27., szerda

CNA Barceloneta-FTC
Crvena Zvezda-Dinamo Moszkva
Steaua Bukarest-Pro Recco
Brescia-Eger

12. forduló

Április 12., péntek


Steaua Bukarest-Eger

Április 13., szombat

CNA Barceloneta-Dinamo Moszkva
FTC-Pro Recco
Crvena Zvezda-Brescia

13. forduló

Április 24., szerda


CNA Barceloneta-Crvena Zvezda
FTC-Steaua Bukarest
Dinamo Moszkva-Eger
Pro Recco-Brescia

14. forduló

Május 15., szerda


Eger-CNA Barceloneta
Brescia-Steaua Bukarest
Pro Recc-Crvena Zvezda
Dinamo Moszkva-FTC

B csoport

1. forduló

Október 17., szerda

Szolnok-Jadran Split
Mladost Zágráb-Hannover
Verona-Olympiakosz
Spandau-Jug Dubrovnik

2. forduló

November 3., szombat


Verona-Szolnok
Mladost Zágráb-Spandau
Jadran Split-Jug Dubrovnik
Hannover-Olympiakosz

3. forduló

November 21., szerda  

Jug Dubrovnik-Szolnok
Olympiakosz-Spandau
Hannover-Verona
Jadran Split-Mladost Zágráb

4. forduló

December 5., szerda


Spandau-Szolnok
Olympiakosz-Mladost Zágráb
Jadran Split-Hannover
Jug Dubrovnik-Verona

5. forduló

December 19., szerda
  

Szolnok-Olympiakosz
Hannover-Jug Dubrovnik
Spandau-Jadran Split
Mladost Zágráb-Verona

6. forduló

2019. január 9., szerda  

Szolnok-Hannover
Olympiakosz-Jadran Split
Verona-Spandau
Jug Dubrovnik-Mladost Zágráb

7. forduló

Január 23., szerda


Szolnok-Mladost Zágráb
Verona-Jadran Split
Spandau-Hannover
Jug Dubrovnik-Olympiakosz

8. forduló

Február 6., szerda


Mladost Zágráb-Szolnok
Verona-Jadran Split
Hannover-Spandau
Olympiakosz-Jug Dubrovnik

9. forduló

Február 27., szerda 

Hannover-Szolnok
Jadran Split-Olympiakosz
Spandau-Verona
Mladost Zágráb-Jug Dubrovnik

10. forduló

Március 16., szombat 

Olympiakosz-Szolnok
Jug Dubrovnik-Hannover
Jadran Split-Spandau
Verona-Mladost Zágráb

11. forduló

Március 27., szerda 

Szolnok-Spandau
Verona-Jug Dubrovnik
Mladost Zágráb-Olympiakosz
Hannover-Jadran Split

12. forduló

Április 13., szombat


Spandau-Olympiakosz
Verona-Hannover
Mladost Zágráb-Jadran Split
Szolnok-Jug Dubrovnik

13. forduló

Április 23., kedd


Jug Dubrovnik-Jadran Split

Április 24., szerda  

Szolnok-Verona
Spandau-Mladost Zágráb
Olympiakosz-Hannover

14. forduló

Május 15., szerda


Jadran Split-Szolnok
Hannover-Mladost Zágráb
Olympiakosz-Verona
Jug Dubrovnik-Spandau

Címkék:
BL BL-főtábla