Ausztrália-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2018.09.12.

A Világkupa-torna második napja, jó lenne nyerni, de a mai ellenfél a tegnapinál is erősebb. A 16 órakor kezdődő meccset adja az M4 Sport, nálunk a szokásos szöveges élő tudósítás olvasható.

Ausztrália-Magyarország 8:9 (2:3, 1:2, 3:4, 2:0)
G.: Younger, Campbell, Howden 2-2, Edwards, A. Ford, ill. Manhercz K. 4, Kovács Gergő 3, Zalánki 2

A magyar csapat legközelebb csütörtökön 19 órakor száll vízbe, az ellenfél Japán lesz.

VÉGE!

Két passz és lejár az idő.

Märcz Tamás időt kér 4 másodperccel a vége előtt.

Kovács Gergőt kiállítják, majd Pohlt is. Bátori és Kardos együtt véd!

35 másodperc van még hátra.

Ausztrál időkérés.

Pásztor zúgó kapufát lő.

1.11 még a mérkőzésből.

8:9 - Megúsznak az ausztrálok, Zalánki ellen ötméterest ítélnek. Howden belövi.

Mezeiről kiállítanak. Pohl lövését blokkolják, de a labda egy magyar játékos elé pattan, így bár kiegészülnek az ausztrálok, újabb másodpercekkel lesz kevesebb a hátralévő idő.

7:9 - Campbell tovább próbálkozik, ez most bemegy.

Manhercz lövését védi Hrysanthos.

Bátori és Zalánki a magyar kapu előtt marad, az ausztrál kapus hosszú indítással próbálkozik sikertelenül.

Hasba lőjjük az ausztrál kapust.

Pohlt kiállítják, majd Bátorit is. Campbell belelövi Manhercz blokkjába.

Ausztrál időkérés 4.5 perccel a mérkőzés vége előtt.

Pásztor lövését védi az ausztrál kapus.

Zalánki blokkolja Campbell lövését.

5 perc még a negyedből.

Lövés nélkül jár le a támadóidőnk.

Véd a magyar kapus.

Jár körbe a labda, Bátori megkapja a falban, de mellé húzza.

Visszaúszás közben kiállítanak egy ausztrált, Märcz Tamás időt kér.

Andrew Ford zúgó kapufát lő.

Kontra Német Toni ellen.

Kontra az ausztrálok ellen.

A negyedik ráúszásnál is az ausztrálok hozzák el a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

13 másodperccel a negyed vége előtt Jansik Dávidot kiállítják, de megszerezzük a labdát.

Kontra Mezei ellen.

6:9 - Younger nagyon messziről betalál.

5:9 - Mezei újabb emberelőnyt harcol ki, Manhercz egymás után a harmadik gólját lövi.

1,5 perc még a negyedből.

A túloldalon viszont kimarad a támadásunk.

Egy szép védekezés után nálunk a labda.

5:8 - Kettős emberelőnybe kerülünk. Az első lövés kapufa, a második is. Egy ausztrál visszajöhet, majd ismét kiállítás, ezt már Manhercz belövi.

5:7 - Younger lövése a kapufáról pattan Kardosra és onnan a hálóba.

4:7 - Német Toni ötméterest harcol ki. Manhercz simán belövi.

4:6 - Campbell lövésébe bár beleér Kardos, de bemegy.

3:6 - Mezei emberelőnyt harcol ki, Kovács Gergő labdája éppen hogy, de átjut a gólvonalon.

Kardos véd!

Manhercz egyedül marad a szélen, de nem megy be.

A túloldalon két ausztrál kapufa egymás után, végül sikerült a labdát megszereznünk.

Bejátszás a centerhez, szerelnek az ausztrál védők, de a labdát visszaszerezzük, kimarad.

Pohlt kiállítják, a lövés a kapufán hal el, a kipattanó a miénk.

A harmadik ráúszásnál az ausztrálok hozzák el a labdát.

NAGYSZÜNET!

​Az ausztrálok is labdát szereznek.

Pohl labdát szerez.

3:5 - Zalánki a léc alá teszi a labdát.

Emberelőnybe kerülünk, A. Ford a kiállított. Märcz Tamás időt kér.

Kontra a javunkra.

1.30 van hátra a negyedből.

3:4 - Kovács Gergő másodszorra eredményes, két blokkon lő át.

Kardos Gergő véd.

Kontra ellenünk.

3:3 - Német Tonit kiállítják, időt kérnek az ausztrálok.Nagy Ádámot is kiküldik. A. Ford váltja gólra a kettős emberelőnyt.

A fórt nem sikerült érvényesítenünk. Túl vagyunk a negyed felén, egy-egy eredménytelen támadás mindkét oldalon.

A gólt érvénytelenítették :-(. Az volt a gond, hogy nem jelzett az óra, idő utáni volt a gólunk és a kiállított játékos is visszatérhetett volna már előbb.

Visszarendelik a játékosokat az ausztrál kapu elé.

A játékvezető azonban magához hívja a két csapatkapitányt. Mezei nincs a vízben, így helyette Bátori megy oda. Valószínűleg az előbbi kiállításról és visszaengedésről van szó.

Emberelőnybe kerülünk, Manhercz is a kapufát találja el, de marad nálunk a labda, végül Kovács Gergő bizonyul eredményesnek.

Ausztrál emberelőny, Zalánki Gergőt küldik ki. Kapufát lőnek az ausztrálok.

Bátori Bence fölé lő.

Campbell lövése pontatlan.

Az ausztrálok hozzák el a labdát.

Vége az első negyednek!

Zalánki kísérletét védi Hrysanthos, de marad nálunk a labda. Emberelőnybe kerülünk, Nagy Ádám kísérletét fogja meg Hrysanthos, de továbbra is mi támadhatunk, végül az ausztrál kapusba lőjük a labdát.

2:3 - Ausztrál fór, Német Toni a kiállított, Edwards gyorsan kihasználja az előnyt.

1:3 - Manhercz Krisztián a hosszú felsőt lövi ki.

Kardos újra véd, ezúttal Hollis lövését.

Német Toni lövését fogja meg Hrysanthos.

Kontra Kayes ellen.

Hrysanthos is véd.

2.30 van hátra a negyedből.

Campbell éles szögből vállalkozik, Kardos véd.

1:2 - Manhercz Krisztián próbálkozását szögletre védi Hrysanthos. Marad nálunk a labda, Powert kiküldik, Kovács Gergő a hosszú felsőbe talál be.

Younger a kapufát találja el.

1:1 - Zalánki Gergő a rövidet lövi ki.

Emberelőnyben támadhatunk, Pásztor a blokkba lő, de hozzánk pattan vissza a labda. Kovács Gergő fölé lő.

1:0 - Howden a jobb felsőbe lő.