U19: Magyarország-Olaszország - élő közvetítés

hozzászólás, 2018.08.27.

A minszki U19-es Eb rangadója. A meccs lényegében a csoportelsőségről dönt. A LEN streamje cikkünkben és megpróbáljuk ismét annak alapján elkészíteni a szöveges élő közvetítést is:

U19-es Európa-bajnokság

Magyarország-Olaszország 7:6 (1:1, 1:1, 3:2, 2:2)
G.: Bóbis 2, Magyar M., Gál D., Fekete G., Mijic, Kósa, ill. Guidi 2, De Robertis, Mezzaroba, Tozzi, Spione

A magyar csapat legközelebb kedden 11.20-kor száll vízbe, az ellenfél Franciaország.

VÉGE!!!!!!!!

Blokkról megy ki, bravó!

Az első lövés kapufa, újra támadhatnak.

Hátrány.

Visszakapjuk a labdát egy rossz lövés után, de aztán kontra, az olaszok jöhetnek.

Ismét a miénk a labda. Visszaúszásnál előnybe kerülünk. Kezdődik az utolsó perc.

Nem sikerül újra kétgólosra növelni az előnyt.

Alig több mint két perc van hátra.

Oldalhálót lőnek!

Elöl sajnos gyorsan elveszítjük. Hátrány is jön.

Az olaszok támadtak a vezetésért, megúsztuk kapufával - ez fontos pillanat volt.

7:6 - Mezzaroba belövi a fórt. (Lukács Ábel is kipontozódott.)

Fórt kapnak az olaszok. Időt kérnek.

7:5 - Hát ez vicces, de örömteli. Fórt kapunk, de egy technikai hiba miatt úgy tűnik, elveszítjük a labdát. Sikerül visszaszerezni, s Bóbis így marad egyedül. Ismét ziccerbe kerül és a hosszúba lő!

Olasz előny. Kivédekeztük!

6:5 - Megint az ellenfél támadóidejének utolsó másodpercében kapunk gólt - Guidi.

6:4
- Mi hozzuk el a labdát, Bóbis elszakad a védőjétől, jön a labda és ez Bóbitának nem gond!

SZÜNET

5:4 - Tozzi
az olasz támadóidő utolsó pillanatában kapufás gólt lő.

48 másodperc van még a negyedből.

Azonnal időt kérnek az olaszok.

5:3 - Gál Dávid! Magabiztosan!

A lövés után a felső kapufáról a képzeletbeli gólvonalra pattan a labda. A centerünk megtámadja a kapust és a bírók nekünk adják a labdát. Újabb előnyt kapunk. Aztán ötméterest!

Magyar fór.

Bányai véd.

Kényszerlövésből elért kapufával ér véget a támadásunk.

A védekezés is jól megy, újra labdát szerzünk.

4:3 - Kósa Balázs óriási gólt lő olyan nyolc méterről!

A harmadik negyed felénél járunk.

3:3 - Belőjük hát még egyszer! Már kiegészülnek az olaszok, amikor Mijic Dávid rossz kézről bekanyarítja!

Fórhoz jutunk, be is lőjük rögtön, de sajnos nem ér, mert közben már időt kértünk..., pech.

Kihagyunk egy emberelőnyt.

2:3 - Spione centerből behúzza a passzt,

NAGYSZÜNET

Öt másodperccel a második negyed vége előtt Turnai kipontozódik.

Magyar előny - kimarad.

2:2 - Sugár Pétert kiállítják, aztán Turnait is, a kettős emberelőnyt Mario Guidi értékesíti.

2:1 - mi kerülünk fórba, időt is kérünk, majd Fekete Gergő értékesíti az emberelőnyt!

Jön a válasz, Turnait küldik ki és bár időt kérnek az olaszok, hogy biztosan kihasználják a nem gyakori lehetőséget. a hátrányt sikerül kivédekezni.

A második negyedben is nagy csata folyik, két perc elteltével emberelőnyhöz jutunk, de kimarad a fór.

SZÜNET

Semmi nem történt már.

Tóth Kálmán 9 másodperccel a negyed vége előtt kér időt.

1:1 - Lukács Ábel kiállítása után De Robertis egyenlít, már két perc sincs hátra az első negyedből.

1:0 - A meccsen majdnem hét perc telt el gól nélkül, akkor Magyar Márton vezetést szerzett.

A LEN streamje a kezdéstől a harmadik negyed elejéig nem működött.

A nap további eredményei/programja:

Hollandia-Nagy Britannia 10:4 (1:1, 3:1, 5:1, 1:1)
Görögország-Románia 8:2 (1:1, 3:0, 3:0, 1:1)
Szlovénia-Törökország 6:15 (3:4, 2:4, 0:4, 1:3)
Franciaország-Grúzia 12:10 (5:2, 2:3, 2:2, 3:3)
Oroszország-Szerbia 5:8 (2:3, 2:0, 1:2, 0:3) - az egyik játékvezető Németh András volt