átlagosan 2 gól

hozzászólás, 2007.03.06.

A Kolozsvári nemzetközi tornán volt alkalma Daninak először tétmeccseken kipróbálnia azt, amit célul tűzött ki maga elé. Meccsenként 2-3 gólt akart lőni és minél később kipontozódni. Ez maximálisan sikerült. Egyrészt átlagosan 2 gólt lőtt, másrészt még csak ki se pontozódott.

KOLOZSVÁRI NEMZETKÖZI TORNA
2007.02.15-18.

A meccseket a Sport1 TV élőben közvetíti!

2007.02.15.
CRO-HUN 10-11 (2-3, 2-3, 4-3, 2-2)
A vártnak megfelelően, nagy csatában győztünk. Végig Baksa Laci (remekül) védett a kapuban. A védelem majdnem tökéletes volt és a támadások is pörögtek.
Varga Dani 1 gólt lőtt!
Góllövőink: Benedek Tibor 2, Kiss Gergely 3, Varga Dénes, Varga Dániel, Szivós Márton, Biros Péter 2, Kis Gábor

2007.02.16.
GRE-HUN 3-10 (0-5, 3-1, 0-2, 0-2)

Ma Nagy Viktor védett éberen és remekül. A védekezés kifogástalan volt. A második negyedben változtatni kellett a védekezésen, mert a görögök taktikát váltottak. Az ifjú titánok bravúrosan játszottak.
Varga Dani 3 gólt lőtt!
Góllövőink:
Kiss Gergely 2, Biros Péter 2, Varga Dániel 3, Steinmetz Ádám, Varga Dénes, Szivós Márton

2007.02.17.
GER-HUN 8-12 (3-4, 1-3, 1-3, 3-2)
Ismét Baksa Laci kapott lehetőséget a bizonyításra. A védelem ismét pontosan és megbízhatóan működött. Dani zseniálisan bekkelt, a német centerek szinte megjátszhatatlanok voltak a kezei között. Jó játékkal, remek egyéni megmozdulásokkal végül könnyedén nyert a csapat.
Varga Dani 2 gólt lőtt!

Góllövőink:
Kiss Gergely 2, Benedek Tibor 2, Biros Péter 2, Gór-Nagy Miklós, Szivós Márton, Varga Dániel 2, Molnár Tamás, Steinmetz Ádám

Evvel a győzelemmel már biztosan tornagyőztes a magyar válogatott!!!

2007.02.18.
ROM-HUN  1-7 (1-4,0-2,0-1,2-5)
Nagy Viktor már az első negyedben 5 méterest bűvölt kapufára, de a későbbiekben is briliánsan védett. Az elejétől kezdve fegyelmezetten játszott a csapat, komolyan véve a meccset. A román válogatott nem nagyon tudott mit kezdeni a magyar támadókkal és a védelemmel. Rengeteg kontrát fújtak ellenünk.