BL-főtábla: Dinamo Moszkva-OSC 7:7

hozzászólás, 2018.02.07.

Feltámadt az OSC és ponttal tér haza Moszkvából! Tóth László vezetőedző nyilatkozata, a meccs góljai és a BL főtábla A csoportjának eredményei:

8. Partizan 0 pont

Hannover-Barceloneta 7:13 (2:4, 3:5, 0:3, 2:1)
G.: Radovics 3, Darko Brguljan 2, Corusics, Estrany, ill. Granados, Munarriz 3-3, Vrlics, Perrone 2-2, LArumbe, Fernandez, Mallarach

Partizan Belgrád-Brescia 3:8 (1:1, 0:1, 1:3, 1:3)
G.: Radanovics 2, Andrejevics, ill. Paskovics, M. Janovics 2-2, C. Presciutti, N. Presciutti, Bertoli, Vukcsevics

Jug Dubrovnik-Olympiakosz 10:8 (4:2, 2:1, 2:3, 2:2)
G.: Jokovics 3, L. Fatovics, X. Garcia 2-2, V. Rasovics, Pavlicsevics, Lozina, ill. Funtulisz, Buslje 2-2, Milonakisz, Derviszisz, Argilopulosz, Obradovics

Dinamo Moszkva-OSC 7:7 (1:2, 1:1, 2:2, 3:2)
G.: Ivankov, Szubotics, Kholod 2-2, D. Pijetlovics, ill. Seman 2, Erdélyi, Kovács G., Hegedüs, Ubovics, Rangyelovics

Az óriási motivációval küzdő OSC a meccs nagy részében vezetett és ha nem kellett volna hihetetlenül nagy bírói nyomást elviselnie, megnyerhette volna a mérkőzést.

TÓTH LÁSZLÓ (A-Híd OSC Újbuda) vezetőedző a vlv-nek:

- Viszontagságos utazást követőan nagyon nagyot mentek a fiúk, küzdött mindenki, volt fegyelem is, összjáték is a vízben, működtek a dolgok védekezésben is és elöl is. Az utolsó 50 másodpercben kétszer is lehetőségünk volt, hogy megnyerjük a mérkőzést, a centerpassznál kicsúszott a kézből a labda, aztán még egy lövésünk is bemehetett volna, de ez már a végjáték volt.

A mérkőzés egyik periódusában, a harmadik negyed végén-negyedik negyed elején egy kicsit "megnyomták őket", nem tudtuk megtartani az előnyt, átvették a vezetést és ezt már nem sikerült visszafordítani. De jó játszottak ma a fiúk, nagy szívvel mentek előre a vízben, ez mindenféleképpen pozitívum a jövőre nézve.