hozzászólás, 2018.01.24.

Az Eurokupa-elődöntő első fordulója (a visszavágó február 28-án lesz). A találkozó 18.45-kor kezdődik, a Digi Sport 2 közvetíti, nálunk a szokásos szöveges élő tudósítás olvasható:

FTC-Miskolc 13:9 (3:3, 3:2, 2:2, 5:2)
G.
: Varga Dénes 3, S. Mitrovics, Varga Dániel, Jaksics 2-2, Szirányi, Madaras, Vámos, Nikics, ill. Vadovics, Bowen 2-2, Kuzmenko, Hornyák, Sánta, Misics, Halek

VÉGE!

Blokkolják a Miskolc utolsó támadását.

Sike József kikéri idejét.

13:9 - Ötméterest ítélnek a Ferencváros javára, a büntetőt Varga Dénes magabiztosan hajtja végre.

12:9 - Szépít a Miskolc, Bowen szerzi a gólt.

12:8 - Az időkérést követően Jaksics is dupláz.

Varga Zsolt időt kér.

11:8 - Miskolci fór, Varga Dániel is kipontozódik. Halek Márton töri meg a miskolci gólcsendet, a kapufáról szédül be a labda.

11:7 - Jaksics is feliratkozik a góllövők közé.

10:7 - Emberelőnybe kerül a Fradi, Nikics első találatát szerzi.

Miskolci emberelőny, Jansik Szilárd kipontozódik, Vogel Soma Berta József lövését védi.

9:7 - Testvéréhez hasonlóan Varga Dániel is második találatát szerzi, a rövid laposba lő.

Kontrát ítélnek a Miskolc ellen.

Mindkét oldalon sikertelenek a támadások.

Az utolsó ráúszásnál ismét a Miskolc hozza el a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

Misics ötméterest harcol ki a Miskolcnak, Vadovics hajtja végre a büntetőt, de Vogel Soma véd.

8:7 - Ferencvárosi emberelőny, Madaras Norbert is első találatát szerzi, ő a hosszú lapost lövi ki.

Manhercz Krisztián kísérletét blokkolják.

7:7 - Egyenlít a Fradi, Vámos Márton is feliratkozik a góllövők közé, a rövid laposba talál be.

6:7 - Emberelőnybe kerül a Miskolc, Misics váltja gólra a fórt.

Újabb kontra a Ferencváros ellen.

Labdát szerez a Fradi.

Kontrát ítélnek a Ferencváros ellen.

Emberelőnyben támad a Miskolc, Varga Dániel a kiállított, Vogel Soma véd.

4.17 van hátra a negyedből.

Sike József időt kér.

A Fradi következő pattintott lövését is hárítja Csoma Kristóf.

Sedlmayer lövése pontatlan.

6:6 - Hornyák Olivér emberelőnyt harcol ki, Vadovics Viktor pedig duplázik.

Ezúttal a Miskolc hozta el a labdát.

A harmadik negyed végén OSC-Dinamo Moszkva 2:8, a harmadik negyedben Szolnok-Eger 7:7.

NAGYSZÜNET!

6:5 - Stefan Mitrovics a hosszú laposba lő gólt.

Varga Zsolt is időt kér.

Nagy Ádám lövését védi Vogel Soma.

Miskolci emberelőny, Szirányi Balázs a kiállított. Sike József időt kér.

Ötméterest ítélnek Milicsics ellen, a büntetőt Mitrovics hajtja végre, de Csoma Kristóf védi.

Emberelőnybe kerül a Fradi is, Csoma Kristóf hárít.

5:5 - Fórban támad a Miskolc, Kuzmenko találatával egyenlítenek.

Milicsics labdát szerez.

5:4 - Varga Dénes a rövid laposba talál be.

Milicsics blokkolja Varga Dániel kísérletét.

4:4 - Sánta Dániel emberelőnyt harcol ki, majd értékesíti is azt.

4:3 - Varga Dániel is feliratkozik a góllövők közé.

A túloldalon Vogel Soma véd.

Sikertelen a Ferencváros első támadása.

A második ráúszásnál is a Fradi hozza el a labdát.

Vége az első negyednek!

Emberelőnyben támad a Miskolc, de ezúttal nem sikerül kihasználniuk.

3:3 - Fórt harcol ki a Ferencváros is, Varga Zsolt időkérése után Mitrovics használja ki az előnyt.

2:3 - Először szerez vezetést a Miskolc, Vadovics Viktor bizonyul eredményesnek.

Újabb miskolci emberelőny, Madaras Norbertet küldik kényszerpihenőre. Sike József időt kér.

Először kerül fórba a Fradi, Kuzmenkot küldik ki, Milicsics blokkolja Vámos kísérletét.

3.54 van hátra a negyedből.

2:2 - Ismét emberelőnyben támadhat a Miskolc, Jansik Szilárd a kiállított, Bowen a hosszú laposba talál be.

2:1 - Egyből jön a válasz, Szirányi Balázs is feliratkozik a góllövők közé.

1:1 - Emberelőnybe kerül a Miskolc, Varga Dénes a kiállított. Kiegészül a Fradi, amikor Hornyák Olivér betalál.

Milicsics lövését védi Vogel Soma.

1:0 - Varga Dénes szerzi az első gólt.

Az első ráúszásnál a Ferencváros hozza el a labdát.

Meccskezdésig érdemes elolvasni a vlv előzetesét, amelyben nyilatkozatok mellett megismerhető a két csapatnak a kupasorozatban  eddig megtett útja.