FACEBOOK

BL 2017-18 - a főtábla teljes menetrendje

BL 2017-18 - a főtábla teljes menetrendje
hozzászólás, 2017.10.19.

Véget értek a selejtezők, ismertté vált a 2017-18-as Bajnokok Ligája főtábla-versenysorozatának pontos programja. Íme, a háron magyar csapat részvételével, jövő május 9-éig tartó körmérkőzések tejes menetrendje:

Diapolo

A megnövekedett létszámú BL-főtáblán 14 meccset játszik minden csapat - október 25. és 2018. május 9. között.

A két csoport beosztása:

A csoport

Dinamo Moszkva (orosz),
Jug Dubrovnik (horvát),
CNA Barceloneta (spanyol),
Waspo Hannover (német),
A B jelű selejtezőpárharc (Volgográd-OSC) győztese:OSC
Partizan Belgrád (szerb),
A C jelű selejtezőpárharc (Brescia-Kazany) győztese: Brescia
Olympiakos Pireusz (görög)

B csoport

Steaua Bukarest (román),
Eger,
A D jelű selejtezőpárharc (Crvena Zvezda-Sabadell) győztese: Sabadell
Az A jelű selejtezőpárharc (Marseille-Herceg Novi) győztese: Herceg Novi
AZC Alphen (holland),
Pro Recco (olasz),
Spandau 04 (német),
Szolnok

Az új rendszerű döntő, a final eight (tehát nyolc csapat részvételével) 2018. június 7-8-9-én lesz Genovában, a házigazda a Pro Recco. E torna első napján már a csoportelsők is medencébe szállnak, az ellentétes csoportból érkező negyedik helyezettel vívnak negyeddöntőt.


A FŐTÁBLA TELJES MENETRENDJE

Fontos információ, hogy a címvédő Szolnok mérkőzéseit a Sport Televízió, az Eger meccseit az M4, az OSC főtáblás találkozóit pedig a DigiSport közvetíti.

 A CSOPORT
 
Október 25., szerda 

 
Dinamo Moszkva-Jug Dubrovnik
CNA Barceloneta-Olympiakosz
Hannover-Brescia
Partizan Belgrád-OSC 
 
November 8., szerda 
 
Jug Dubrovnik-Partizan Belgrád
OSC-Hannover 
Brescia-CNA Barceloneta
Olympiakosz-Dinamo Moszkva 
 
November 29., szerda 

CNA Barceloneta-OSC
Hannover-Jug Dubrovnik 
Partizan Belgrád-Dinamo Moszkva
Brescia-Olympiakosz 
 
December 9., szombat
 
Dinamo Moszkva-Hannover 
Jug Dugrovnik-CNA Barceloneta 
OSC-Brescia
Olympiakosz-Partizan Belgrád 
 
December 20., szerda

CNA Barceloneta-Dinamo Moszkva
Hannover-Partizan Belgrád 
OSC-Olympiakosz
Brescia-Jug Dubrovnik 
 
2018. január 13., szombat
 
Dinamo Moszkva-Brescia
Jug Dubrovnik-OSC
Olympiakosz-Hannover
Partizan Belgrád-Barceloneta 
 
 Január 24., szerda 
 
CNA Barceloneta-Hannover
OSC-Dinamo Moszkva
Brescia-Partizan Belgrád
Olympiakosz-Jug Dubrovnik

Február 7., szerda

Hannover-Barceloneta 
Dinamo Moszkva-OSC
Partizan Belgrád-Brescia
Jug Dubrovnik-Olympiakosz

Február 28., szerda

Brescia-Dinamo Moszva
OSC-Jug Dubrovnik
Hannover-Olympiakosz
CNA Barceloneta-Partizan Belgrád

Március 14.,  szerda

Dinamo Moszkva-CNA Barceloneta
Partizan Belgrád-Hannover
Olympiakosz-OSC
Jug Dubrovnik-Brescia

Március 31., szombat

Hannover-Dinamo Moszkva
CNA Barceloneta-Jug Dubrovnik
Brescia-OSC
Partizan Belgrád-Olympiakosz

Április 18., szerda

OSC-CNA Barceloneta 
Jug Dubrovnik-Hannover 
Dinamo Moszva-Partizan Belgrád
Olympiakosz-Brescia

Április 28., szombat

Partizan Belgrád-Jug Dubrovnik
Hannover-OSC
CNA Barceloneta-Brescia
Dinamo Moszkva-Olympiakosz

Május 9., szerda

Jug Dubrovnik-Dinamo Moszkva
Olympiakosz-CNA Barceoneta
Brescia-Hannover
OSC-Partizan Belgrád


B CSOPORT

Október 25., szerda


Steaua Bukarest-Eger
Sabadell-Szolnok
Herceg Novi-Spandau Berlin
Pro Recco-Alphen

November 8., szerda

Eger-Pro Recco
Alphen-Herceg Novi
Spandau Berlin-Sabadell
Szolnok-Steaua Bukarest

November 28., kedd


Sabadell-Alphen

November 29., szerda

Herceg Novi-Eger
Pro Recco-Steaua Bukarest
Spandau Berlin-Szolnok

December 8., péntek


Steaua Bukarest-Herceg Novi

December 9., szombat

Eger
-Sabadell
Alphen-Spandau Berlin
Szolnok-Pro Recco

December 19., kedd

Sabadell-Steaua Bukarest

December 20., szerda

Herce Novi-Pro Recco
Alphen-Szolnok
Spandau Berin-Eger

2018. január 13., szombat

Steaua Bukarest-Spandau Berlin
Eger-Alphen
Herceg Novi-Szolnok
Pro Recco-Sabadell

Január 23., kedd

Sabadell-Herceg Novi

Január 24., szerda

Alphen-Steaua Bukarest
Spandau Berlin-Pro Recco
Szolnok-Eger

Február 7., szerda

Herceg Novi-Sabadell
Steaua Bukarest-Alphen
Pro Recco-Spandau Berlin
Eger-Szolnok

Február 27., kedd

Sabadell-Pro Recco

Február 28., szerda

Spandau Berlin-Steaua Bukarest
Alphen-Eger
Szolnok-Herceg Novi

Március 14., szerda

Steaua Bukarest-Sabadell
Pro Recco-Herceg Novi
Szolnok-Alphen
Eger-Spandau Berlin

Március 31., szombat

Herceg Novi-Steaua Bukarest
Spandau Berlin-Alphen
Pro Recco-Szolnok

Április 1., vasárnap

Sabadell-Eger

Április 18., szerda

Alphen-Sabadell
Eger-Herceg Novi
Steaua Bukarest-Pro Recco
Szolnok-Spandau Berlin

Április 28., szombat

Pro Recco-Eger
Herceg Novi-Alphen
Steaua Bukarest-Szolnok

Április 29., vasárnap

Sabadell-Spandau Berlin

Május 9., szerda

Eger-Steaua Bukarest
Szolnok-Sabadell
Spandau Berlin Herceg Novi
Alphen-Pro Recco


Az új rendszerű döntő, a final eight (tehát nyolc csapat részvételével) 2018. június 7-8-9-én lesz Genovában, a házigazda a Pro Recco. E torna első napján már a csoportelsők is medencébe szállnak, az ellentétes csoportból érkező negyedik helyezettel vívnak negyeddöntőt.

Címkék:
főtábla BL