3. forduló - bajnoki eredmények

hozzászólás, 2017.10.10.

A Szolnok és a Miskolc keddi sima győzelme után a Fradi is magabiztosan nyert az OB1 harmadik fordulójában. Eredmények, nyilatkozatok, fotók, gólok - folyamatosan:

Október 10., kedd

SZOLNOK-DEBRECEN 19:7 (3:1, 6:4, 6:1, 4:1)
G.: Bátori, Zalánki, Alekszics, Milos Csuk 3-3, Mezei, Younger 2-2, Jansik D., Fülöp, Gocics, ill. Gyurik 2, Macsi P., Boros T., Fejős, Kállay, Obradovics

Október 11., szerda

FTC-UVSE 19:7 (6:0, 6:0, 2:4, 5:3)
G.: Jansik Sz., Manhercz K. 5-5, Varga Dénes, Jaksics 3-3, Nikics 2, S. Mitrovics, ill. Keresztúri, Baksa B. 2-2, Korbács, Korényi, Németh D.

BVSC-AVUS 10:8 (3:2, 4:2, 0:2, 3:2)
G.: Csapó 3, Czigány 2, Várnai, Török B., Pásztor, Létay, ill. Ekler 3, Baj 2, Garancsy, Pololvic, Ukumanov

Október 12., csütörtök

Vasas-Kaposvár 10:3 (2:0, 5:0, 1:0, 2:3)
G.: Steinmetz Á. 3, Burián, Marnitz G. 2-2, Babay, Miklós L., Simon H., ill. Varga II. Zs., Juhász-Szelei, Giga

B csoport

MISKOLC-SZENTES 12:5 (4:1, 4:2, 2:2, 2:0)
G.: Bowen 5, Berta 3, Dőry, Hornyák, Sánta, Misics, ill. Nagy M., Palotás G. 2-2, Pellei

EGER-PÉCS 14:7 (2:3, 5:0, 3:2, 4:2)
G.: Sz. Rasovics 4, Kovács G. Vlahopulosz 2-2, Decker Á.m, Hárai, Bedő, Angyal, Hosnyánszky, Avramovics, ill. Chilkó, Csaba M., Lajkó 2-2, Opacak

OSC-Tatabánya 15:3 (5:1, 3:0, 3:1, 4:1)
G.: Erdélyi, Szabó Balázs, Juhász Zs., Tóth M., Rangyelovics 2-2, Bundfschuh, Kovács G., Salamon, Drasko Brguljan, Ubovics, ill. Kistamás, Kuncz T., Kolarik

HONVÉD-SZEGED 15:5 (1:1, 5:1, 4:0, 5:3)
G.: Tóth P., Manehercz Á. 3-3, Simon R., Szivósm Gyárfás T. 2-2, Vad L., Irmes P., Balakirjev, ill. Irmes M. 2, Szilvasán P., Szilvasán B., Mickics

VLV-VIDEÓK:

Köszönjük a képanyagot a Fradi stábjának, Katona Norbertnek.

JANSIK SZILÁRD (FTC-PQS Waterpolo) a fradi.hu-nak:

- Nem számoltam mennyit lőtt Manó vagy én, nem erről szólt a mérkőzés, hanem arról, hogy tudtuk, mi fiatalok sokat fogunk játszani és az volt a feladat, hogy ne hibázzunk, kevés gólon tartsuk az ellenfelet. Ez a második félidőben nem sikerült, kicsit elfáradtunk és kaptunk buta gólokat. Összességében nagyarányú győzelmet arattunk, ennek kell örülni. Egy kis regenerálódásra szükség lesz, mert még három meccsünk lesz a héten, azok lényegesen nehezebb találkozók lesznek.

MANHERCZ KRISZTIÁN (FTC-PQS Waterpolo) a fradi.hu-nak:

- Én sem figyeltem, ki mennyi gólt szerzett. A második félidőben végig a fiatalok játszottak, arra törekedtünk, hogy jó legyen a védekezésünk és sikerüljön azokat az elemeket megcsinálni, amiket megbeszéltünk, a végén kijött a fáradtság. Az első két negyed jó volt, utána figyelmetlenségből, rossz helyzetmegoldásokból kaptunk gólokat. Az biztos, hogy jobban kell ezekre a helyzetekre figyelnünk, mert egy jobb csapat ki tudja használni.

G.: Csapó 3, Czigány 2, Várnai, Török B., Pásztor, Létay, ill. Ekler 3, Baj 2, Garancsy, Polovic, Ukumanov