FACEBOOK

Vasárnap kezdődik a junior Európa-bajnokság

Vasárnap kezdődik a junior Európa-bajnokság
hozzászólás, 2016.09.08.

Pénteken elutazik Hollandiába a magyar U19-es válogatott. Az alpheni korosztályos férfi Eb vasárnap kezdődik. Íme, a program:

A magyar csapat:

Sólyomvári Márton, Vogel Soma (kapusok),
Biros Barnabás, Burián Gergely, Csacsovszky Erik, Lukács Dorián, Manhercz Krisztián, Nagy Ádám, Sélley Rauscher Domonkos, Simon Henrik, Szatmári Kristóf, Teleki András, Vadovics Viktor (mezőnyjtékosok)


A csapat szakmai irányítói: Horkai György, Kis István és Tóth Kálmán. A kapusedző Bors László.

Horkai György a vlv-nek elmondta, hogy a csoportbeosztást nehéznek tartja, de ettől függetlenül a négy közés jutás, lehetőleg az éremszerzés a cél.

Az utánpótlás szövetségi kapitány számításai szerint - a papírformát figyelembe véve - csoportelsőség esetén a negyeddöntőben Olaszországgal, második helynél Szerbiával, harmadik helynél pedig Spanyolországgal találkozhatunk.

Tévéközvetítés nincs, streamről egyelőre nem tudunk.

U19-es Európa-bajnokság, Alphen (Hollandia)

A csoportbeosztás:

A csoport: Szerbia, Olaszország, Németország, Törökország
B csoport: Horvátország, Oroszország, Grúzia, Azerbajdzsán
C csoport: Spanyolország, Hollandia, Románia, Szlovákia
D csoport: Görögország, Magyarország, Montenegró, Málta

A program:

Csoportkör

Szeptember 11., vasárnap


8.30 Szerbia-Németország
10.15 Magyarország-Málta
12.00 Olaszország-Törökország
13.45 Spanyolország-Románia
15.30 Oroszország-Azerbajzsán
17.15 Görögország-Montenegró
19.05 Hollandia-Szlovákia
21.00 Horvátország-Grúzia

Szeptember 12., hétfő

8.30 Málta-Montenegró
10.15 Törökország-Németország
12.00 Szlovákia-Románia
13.45 Horvátország-Oroszország
15.30 Azerbajdzsán-Grúzia
17.15 Görögország-Magyarország
19.00 Szerbia-Olaszország
20.45 Spanyolország-Hollandia

Szeptember 13., kedd

8.30 Oroszország-Grúzia
10.15 Görögország-Málta
12.00 Horvátország-Azerbajdzsán
13.45 Szerbia-Törökország
15.30 Spanyolország-Szlovákia
17.15 Olaszország-Németország
19.15 Magyarország-Montenegró
21.00 Hollandia-Románia

Szeptember 14., szerda

Helyosztók

12.00 Az A csoport 4. helyezettje-a C csoport 4. helyezettje (RM1)
13.45 B4-D4 (RM2)

Nyolcaddöntők

15.30 A2-C3 (RM3)
17.15 C2-A3 (RM4)
19.15 B2-D3 (RM5)
21.00 D2-B3 (RM6)

Szeptember 15., csütörtök

Negyeddöntők


12.00 RM3 vesztese-RM5 vesztese (QF1)
13.45 RM4 vesztese-RM6 vesztese (QF2)
15.30 RM3 győztese- a D csoport győztese (QF3)
17.15 RM4 győztese-B1 (QF4)
19.15 RM5 győztese-C1 (QF5)
21.00 RM6 győztese-A1 (QF6)

Szeptember 16., péntek

Helyosztók


12.00 RM1 vesztese-RM2 vesztese (a 15. helyért)
14.00 RM1 győztese-RM2 győztese (a 13. helyért)
16.00 QF1 vesztese-QF2 vesztese (a 11. helyért)
18.00 QF1 győztese-QF2 győztese (a 9. helyért)

Szeptember 17., szombat

Helyosztók, elődöntők


12.00 QF3 vesztese-QF5 vesztese (SF1)
14.00 QF4 vesztese-QF6 vesztese (SF2)
16.00 QF3 győztese-QF5 győztese (SF3)
18.00 QF4 győztese-QF6 győztese (SF4)

Szeptember 18., vasárnap

13.00 SF1 vesztese-SF2 vesztese (a 7. helyért)
15.00 SF1 győztese-SF2 győztese (az 5. helyért)
17.00 SF3 vesztese-SF4 vesztese (a 3. helyért)
19.00 SF3 győztese-SF4 győztese (döntő)

Címkék:
Nincs címke.