Domino-BHSE-BVSC: 21-7

hozzászólás, 2007.03.04.

Eredménylista olvasással kezdődött a mérkőzés, lévén, hogy 4 Honvéd játékos is jubilált a mérkőzésen. Ez kellőképp megadta a hangulatot a mérkőzés elején...

Oly' annyira, hogy 3 kapufával kezdődött a találkozó, mígnem Kiss Gergő emberelőnyből megszerezte az első gólt. Szabó Botond egy szép ejtéssel egyenlített, majd hamarjában vezetést is szerzett a BVSC, ám mint várható volt a Dominosok gyorsan megrázták magukat és már az első negyedet is 3 góllal nyerték. 1. negyed: 5-2.

A második negyed kicsivel gólszegényebben telt, mindössze 4 gól született 3-1-es elosztásban. Marci ebben a negyedben szerezte meg a második gólját, egy beúszást követően húzta kapuba a labdát.

A harmadik negyed Honvéd-dömping lett, 8-1-es részsiker született, ekkora már a Hárai Balázs (szegény most épp náthás) - Biros Péter duót helyettesítő fiatalok, Hoppál Gergely és Cseh Attila is szerepet kaptak.
Hoppál Gergő ezt egy góllal meg is hálálta.

A negyedik negyed 5-3-ra, a mérkőzés 21-7-re végződött.
Marci negyedenként lőtt egy-egy góljával a mérkőzés legeredményesebb játékos lett Benedek Tiborral egyetemben.

Domino-BHSE-BVSC: 21-7 (5-2, 3-1, 8-1, 5-3)