Domino-BHSE-UTE: 17-11

hozzászólás, 2007.03.04.

A kapufák és a kapus kilövéséről szólt a Honvéd számára a 6. fordulós mérkőzésük.

Jól kezdett az UTE, 0-2-re vezettek, majd Benedek és Székely Bulcsú góljaival egyenlített a Honvéd. Az első negyed 3-3-mal zárult.

A második negyedben folytatódott a rossz lövés-sorozat. Egyre-másra törölték a labdát Marciék a kapusba, vagy a kapufába. Ám azért kijött a két csapat közti különbség, a félidőben már 9-5 állt az eredményjelzőn. (Megjegyzendő, hogy az újpestiek a múlt héten az egész meccs alatt lőttek ennyi gól hazai pályán a Szegednek...)

Térfél cserét követően Marci is megtisztelt minket góljaival. Először egy megúszást követően kiharcolt ötméterest értékesített, majd egy gyönyörű átlövésgólt is szerzett Paján passzából, még ugyanebben a negyedben. Harmadik negyed: 16-8.

Az utolsó játékrész leginkább Cseh Attila gólszerzési kisérleteiről szólt, sajnos nem jött össze. A Honvéd így is magabiztosan, bár helyzeteit nem kifejezetten jól kihasználva nyert. Végeredmény: 17-11.

Domino-BHSE-UTE: 17-11 (3-3, 6-2, 7-3, 1-3)
Domino-BHSE: Györke - Benedek 5, Kiss 1, Szivós 2, Fodor 1, Hárai 1, Molnár 4 Csere: Kovács, Székely 2, Bárány 1, Paján, Cseh A.
UTE góllövői: Somogyi 3, Suti 2, Máthé, Salamon, Vörös, Borsós, Kotsidis, Olasz
Emberelőny/gól: 8/3 ill. 11/5
Ötméteres/gól: 2/2 ill. 1/1
Kipontozódott: Máthé Balázs