FTC-Domino-BHSE: 13-19

hozzászólás, 2007.03.04.

A hétvégi kupaszerepelés miatt ezúttal szerdán került sor a Honvéd soros bajnoki találkozójára. Az ellenfél a teljesen átformált, Somossy-féle Ferencváros volt.

A meccs jól kezdődött, Kiss Gergő előnyből, majd ötméteresből is betalált. A fradi azonban nem hagyta magát, 3-3-ig tarotta a lépést a bajnokkal, főleg Kállay hatalmas bombáját érdemes megemlítetni. Az első negyed 3-5-ös Honvéd vezetéssel zárult, és Marci éppen letelő kiállításával...

A második negyed kissé ziláltra sikeredett, noha egy góllal ezt is sikeresen abszolválták a fiúk, több pontatlanság is becsúszott, sőt több szabálytalanság is. Történt, hogy a meccs 11. percében ismét kiszórták Marcit a mezőnyből, amit láthatóan sérelmezett is, majd miután visszatért a medencébe ötméterest érően szabálytalankodott, így a 12. percben számára be is fejeződött a találkozó. Talán ha egy kicsit higgadtabb lett volna... talán ha a második kiállítás után nem ilyen "elszántan" tér vissza a játéktérre... Mostmár mindegy. Nem mellékesen azért jegyezzük meg, hogy előtte még lőtt egy óriási gólt a balszélről, ami egyben a Honvéd 7. gólja is volt. Félidőben: 6-9.

Fordulást követően sem lett jobb a helyzet, ahogy már a múlt héten is, most is rengeteg gólt kaptunk, a védekezéssen igencsak van még mit javítani vasárnapig. Noha, a két csapat közt a különbség csak nőtt, így sem lehetünk elégedettek a látottakkal...
Lévén, hogy a találkozón nem játszott a még mindig sérült Biros Péter, az eltiltás miatt hiányzó Vári Attila (ezen a meccsen le is telt az eltiltása), Kovács Olivér (ő nem tudom miért nem játszott...), a héten, edzésen megsérült Fodor Rajmund, valamint a hamar kipontozódott Szivós Márton, így a meccs nagyrészét ismét csonka csapattal játszotta le a Honvéd. A meccs végeredmény: 13-19.
A találkozó legeredményesebbjei Molnár Tamás és Kiss Gergő lettek 5-5 góllal.

FTC-Domino-BHSE: 13-19 (3-5, 3-4, 3-5, 4-5)