FACEBOOK

Jegyinformációk és a trieszti olimpiai selejtezőtorna végleges programja

Jegyinformációk és a trieszti olimpiai selejtezőtorna végleges programja
hozzászólás, 2016.03.17.

Ahogyan az várható volt, a rendezők átírták a trieszti menetrendet, hogy a házigazda olasz csapat minden nap este, fő műsoridőben játsszon. Az április 3. és 10. közötti program immár végleges - meccskezdési időpontokkal. És végre: jegyinformációk!

Diapolo

A riói olimpián 12 csapat vesz részt. Már biztos indulók: Szerbia, Horvátország, Görögország (a tavalyi kazanyi vb első három helyezettje), Japán (az ázsiai selejtezőtorna győztese), USA (a Pánamerikai Játékok győztese), Montenegró (a belgrádi Eb ezüstérmese) és Brazília (a rendező jogán). Egy csapat jön még Óceániából, feltehetően Ausztrália.

A fennmaradó négy helyért 12 csapat küzd meg Triesztben, értelemszerűen a torna első négy helyezettje vehet részt az olimpián.

A sorsolással kialakított két csoport:

A csoport: Magyarország, Kanada, Oroszország, Franciaország, Románia, Szlovákia

B csoport: Olaszország, Kazahsztán, Dél-Afrika, Spanyolország, Németország, Hollandia

A tornának a 9 éve felavatott trieszti Bruno Bianchi uszoda ad otthont.

A magyar válogatott mérkőzéseit reményeink szerint az M4 sport közvetíti.



Fontos információk a jegyekről:

A tornán napijegyek lesznek, vagyis a belépővel az adott nap összes meccse megtekinthető.

Jegyárak:

Felnőtt: 5 .- euró
Gyermek (6-14 éves korig): 1 .- euró
A belépés hatéves kor alatt ingyenes.

Külföldről lehetséges előzetes jegyrendelés a következő emailcímen: banco@ticketpointrieste.it

A jegyet a helyszínen kell kifizetni, a pénztár minden nap az első mérkőzés kezdete előtt egy órával nyit ki. Fontos, hogy fizetni csak készpénzzel lehet majd, bankkártyával nem.


A TORNA MENETRENDJE

Csoportkör

Aprilis 3., vasárnap

13.50 Oroszország-Kanada
15.10 Franciaország-Magyarország
16.30 Szlovákia-Románia
17.50 Spanyolország-Hollandia
19.10 Dél-Afrika-Németország
20.30 Olaszország-Kazahsztán

Április 4., hétfő

13.50 Kazahsztán-Hollandia
15.10 Németország-Spanyolország
16.30 Kanada-Magyarország
17.50 Románia-Franciaország
19.10 Oroszország-Szlovákia
20.30 Olaszország-Dél-Afrika

Április 5., kedd

13.50 Magyarország-Románia
15.10 Szlovákia-Kanada
16.30 Franciaország-Oroszország
17.50 Hollandia-Németország
19.10 Dél-Afrika-Kazahsztán
20.30 Spanyolország-Olaszország

Április 6., szerda

13.50 Kazahsztán-Németország
15.10 Dél-Afrika-Spanyolország
16.30 Kanada-Románia
17.50 Oroszország-Magyarország
19.10 Szlovákia-Franciaország
20.30 Olaszország-Hollandia

Április 7., csütörtök

13.50 Franciaország-Kanada
15.10 Magyarország-Szlovákia
16.30 Oroszország-Románia
17.50 Spanyolország-Kazahsztán
18.10 Hollandia-Dél-Afrika
20.30 Olaszország-Németország

Negyeddöntők (e párharcok győztesei szerzik meg az olimpiai kvalifikációt)

Április 8., péntek

16.00 A csoport győztese-B csoport negyedik helyezettje (31)
17.30 A2-B3 (32)
19.00 A3-B2 (33)
20.30 A4-B1 (34)

Április 9., szombat

16.00 31 vesztese-33 vesztese (35)
17.30 32 vesztese-34 vesztese (36)
19.00 31 győztese-33 győztese (37)
20.30 32 győztese-34 győztese (38)

Április 10., vasárnap

11.00 35 vesztese-36 vesztese (a 7-8. helyért)
12.30 35 győztese-36 győztese (az 5-6. helyért)
15.30 37 vesztese-38 vesztese (a 3. helyért)
17.00 37 győztese-38 győztese (döntő)